top of page

Klánovický 1/2Maraton se přesouvá na rok 2021

Přátelé, kamarádi, situace se bohužel nezlepšila, ba právě naopak…
V tuto chvíli už tak nemáme další možnosti a ani prostředky na další posun termínu … bohužel. Poběží se v neděli 17.10.2021.

 

 

Věřte, opravdu jsme se snažili – drtivá většina věcí už byla zařízena, byla vydána všemožná povolení, nakoupený materiál, domluvení partneři, dodavatelé, pořadatelé, dobrovolníci… Makali jsme opravdu tvrdě a bylo za přípravami stovky hodin práce … ale přesto nám to nevyšlo…

Pokusili jsme se alespoň v řádném termínu závodu připravit #klanovickypulmaratonnanecisto, abyste na vyznačené trase obou závodů – 1/2maratonu i 10km a s využitím připravených segmentů na Stravě během celého víkendu mohli udělat něco pro své zdraví. Máme velikou radost, že jste i takto neorganizovaně tuto možnost využili a dorazila vás opravdu spousta! Díky za to!

Automaticky tedy proto převedeme startovné na rok 2021, které bude navíc možné bezplatně převést na někoho jiného.

Chtěli bychom vás přesto ještě poprosit…. z prostředků získaných z tohoto závodu částečně financujeme i další sportovní akce, které každoročně pořádáme v Klánovickém lese a okolí a kterých se hodně z vás také účastní https://www.triprozdravi.cz/

Nabízíme proto možnost nás takto podpořit nákupem čelenky a dřevěné medaile v ceně startovného (místo převodu startovného Ti pošleme čelenku + medaili).
Stačí vyplnit formulář zde:

Moc vám za tuto pomoc děkujeme!!


A jak tedy příští rok? Nový termín závodu jsme stanovili na neděli 17.10.2021

Věříme, že vše půjde jak má a my uděláme závod se vší parádou, nadšenými pořadateli, barevnou trasou podzimním lesem a skvělými koláči v cíli. Už teď se na všechny z vás strašně těšíme!

Díky!

Váš tým Tři pro zdraví

image0.jpeg
bottom of page