Těšíš se na Klánovický půlmaraton? Pořádáme i další akce:

 

Pořádání akcí nás baví. Začali jsme v roce 2007 Velkou cenou města Úval - cross country závodem horských kol. V roce 2009 jsme přidali Újezdský duatlon a Klánovické MTBO. Tyto 3 závody tvoří Újezd.net "Seriál tří závodů pro zdraví" - www.triprozdravi.cz

Určitě vyzkoušej v neděli 14.6. Trail Run Úvaly - trailový 5,5 / 11km běžecký závod po trase závodu horských kol - slušná výzva! A na KoloBěhu si také zaběháš. Pusť si videa z akcí, ať vidíš, o co jde.

Sami rádi závodíme a sport je naší vášní. I proto jsme v roce 2015 uspořádali premiérový ročník Klánovického půlmaratonu. Těšíte se? My taky. Teď si jen musíme vylosovat, kdo z nás poběží a kdo bude běhat okolo běžců.

ÚJEZDSKÝ KOLOBĚH - 19. 4. 2020

závod dvojic - jedno kolo, společně poběžíte vytyčenou trasu 16 nebo 25km po Klánovickém lese a okolí, zahajující akce Seriálu tří závodů pro zdraví - nahrazuje původní Újezdský Duatlon.

KLÁNOVICKÝ MINI ADVENTURE - 17. 5. 2020

Závod pro dvojice, které musí v 3-hodinovém limitu absolvovat na kole stanoviště s různými aktivitami jako např. slaňování, vodní aktivity apod.

TRAIL RUN ÚVALY + MTB ÚVALY - 14. 6. 2020

Tradiční MTB a běžecký Cross country závod  v Úvalech u Prahy, letos proběhne již 13.ročník. Nejezdíš na kole? Zaběhni si trasu MTB závodu - náročný trail na 5,5 / 11Km