top of page

#klanovickypulmaratonnanecisto

Proč nejde v neděli 18.10. uspořádat závod je bohužel všem jasné. No ale protože nechceme jen sedět doma se založenýma rukama a hlavně chceme, abys mohl/a zhodnotit trénink na den D, chystáme #klanovickypulmaratonnanecisto!

O víkendu 17. - 18.10. přichystáme a základně naznačíme trasu jak 1/2Maratonského závodu, tak i "desítky". Oproti klasickému závodu budou trasy drobně upravené - není uzávěra dopravy, takže start i cíl trasy bude v lese. 

Trasa 10km: https://mapy.cz/s/recunabeva

Trasa 1/2M: https://mapy.cz/s/pekumocore

Trasu naznačíme během sobotního dopoledne a bude cca od 11-12hod připravena. značení bude základní a během víkendu jej zkontrolujeme, ale pro jistotu si vezmi mobil s trasou, kdyby někde zmizela nějaká šipka/fáborek. V neděli odpoledne ji odznačíme. 

Není žádný pevný čas startu, trasa je otevřená všem, kteří se kdykoliv chtějí proběhnout a mohou si zaběhnout celý 1/2Maraton, 10ku nebo jen část. Na obou závodních trasách bude možnost se virtuálně poměřit pomocí aplikace Strava - nachystány jsou segmenty. Vybrané zajímavé úseky na trase budou pro zpestření také zaznamenány pomocí průběžných segmentů.

Pokud aplikaci nemáš, je velmi jednoduché si ji nainstalovat / si vytvořit účet. Nebo se můžeš proběhnout jen tak..bez hodinek a klidně i jinou trasou. 

Segment 1/2Maraton

Segment 10km

Sportu zdar, budeme se těšit!

3+

Výsledky virtuálního soupeření na stravě v rámci #klanovickypulmaratonnanecisto: zde

20181021_3prozdravi_klanovice_1088_2048p
bottom of page